Poštovani, želim da se posavetujem sa vama. Ugradila bih silikone u grudi. Pre nekoliko godina imala sam operaciju na stomaku koja mi je ostavila veliki ožiljak i rečeno mi je da mi je organizam hipertrofičan, u smislu da sam sklona ožiljcima. Da li to može da mi se desi i prilikom ugradnje silikona? Jer u slučaju kad bi mi to ostavilo velike ožiljke, ne bih ipak radila. Unapred zahvaljujem.

    Odgovoreno: 03. 10. 2014.

Komentari na pitanje: #131180

    • Postovani, ja bih vas zamolio da mi odgovorite na jedno moje pitanje. Ja sam pre 3 meseca doziveo jednu tezu povredu na masini za obradu drveta. U pitanju su drugi i treci prst leve ruke. Povreda je u predelu ispod noktiju. Na trecem prstu je nokat ostao, a na drugom je zakacen, i koliko vidim tesko da ce biti nesto od njega. Ne zanima me povratak funkcija u tim zglobovima zato sto znam da od toga nema nista, vec me zanima me da li moze da se odradi neki estetski poduhvat? Unapred hvala. . . .