Razmatram povecanje grudi i zadnjice. Zanima me kakve vrste implantata koristite (kakva smesa) , koliko cesto ti implantati moraju da se menjaju, i koji je rizik da bilo koji od tih implantat pukne u telu, jer se toga najvise plasi, da mi se silikon (ili neka druga smesa) ne razlije po telu. Unapred vam hvala!

    Odgovoreno: 03. 10. 2014.
    • Poštovana,
      Ja koristim implantate mentor gde proizvodjač daje garanciju na proizvod 10 godina. Pre 30 godina kad su se silikoni tek pojavili, takve komplikacije su mogle da se dogode ali danas je toliko savremena proizvodnja implanta da se tako nesto apsolutno ne dešava. Čak i da pukne 8 a to treba da bude ogronma sila koja pritisne na vase telo) silikon je tako napravljen da se uopšte ne izliva, ostaje u toj kapsuli. Silikoni ne moraju nikada da se menjaju. Nekada je to potrebno posle 15 godina.