Poštovanje, prije nekoliko dana sam istiskujući bubuljicu pored mladeža povrijedila mladež. Ništa nisam osjetila niti primjetila dok mi kap krvi nije sišla niz lice. Uspaničila sam se i umislila bol, prvo na što sam posumnjala je bilo melanom. Nema nikakvih promjena oblika i boje, odmah sam se umila i stavila flaster na mladez da ne bi došlo do kakve infekcije. Da li ima potrebe za panikom? Hvala

    Odgovoreno: 17. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Nema potrebe da paničite jer se cesto desava da bas ispod mladeža postoji zapusena lojna žlezda. Kad dođe do upale, bubuljica se otvori a mladež se malo povredi. Ipak, neophodno je da odete kod lekara, neophodno je da se taj mladež ukloni i pošalje na ph analizu. Svaki povređen mladež treba da se ukloni. To nije hitno ali treba da se obavi u narednih mesec dana.