Poštovani, dobila sam na poklon vaučer za kompletan nutricionistički pregled i "tretman nehirurške lipolize". Za početak vas molim da mi pojasnite šta ovaj tretman tačno podrazumeva tj. Da li je ustvari reč o kavitaciji. Interesuje me i da li ima nekih posledica ako se uradi samo jedan tretman (pošto sam čitala da se uvek radi više tretmana) i da li je uopšte preporučljivo da radim ovaj ili neki sličan tretman s obzirom da bolujem od epilepsije i pijem lekove. Inače, moja težina strašno varira, imam dosta celulita i izrazito izražene "jahaće pantalon", a i poneki popucali kapilar na nogama. Unapred hvala. P. S. Da li je istina da se celulit, posle anticelulit tretmana, kada se masne ćelije"razbijaju", vidi više nego obično? Još jednom hvala.

    Odgovoreno: 09. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Najjednostavnije je da pozovete telefon tog estetskog studija od koga imate poklon i da ih pitate. Nehirurška lipoliza znaci da se radi ili o inekcijama ili o kavitaciji. Da li smete da radite takvu terapiju dok pijete antiepileptike- to pise u uputstvu tog preparata. Teško je bilo šta precizno da vam odgovorim kad imate oskudne podatke.