Zelim da operisem usi na vasoj klinici, ne zelim da menjam oblik i pravim velike zahvate. . . Zelela bih samo da mi usi budu uz glavu. Zanima me koliko kosta ta operacija i koliko dana treba da budem na klinici?

    Odgovoreno: 22. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Na klinici treba da provedete samo jedan do dva sata. Operacija se radi u lokalnoj anesteziji. Operacija košta 500 evra u dinarskoj protivvrednosti. Cena pregleda je uračunata u cenu operacije. Pošaljite mi slike pre pregleda kako bih vam dala precizniji odgovor u vezi operativne tehnike. Rakicdrvesna@gmail. Com