Moj drug je isekao prst sa testerom i doktri su amputirali prst do prvog zgloba znaci samo deo gde je nokat. . . . . Ima skoro dva ipo meseca kako je to amputirano. . . Dali mi mozete pomoci ja bih hteo da mu pomognem oko inplantanta sta moze da se urad kod njegovog prsta i gde to moze da se uradi u srbiji gde je to najbolje i najefiksnije. . . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 06. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Lepo od vas sto pomažete prijatelju. Na žalost, moram da vam kažem da rekonstrukcija nije moguća. Prst je mogao biti prišiven da ste na vreme došli u urgentni centar na odeljenje mikrohirurgije. Sada mi preostaje samo da poruči protezu koja se pravi za svakog pacijenta posebno. Šaljem vam link sajta firme koja to proizvodi u engleskoj. Kod nas još uvek nema tih mogućnosti. Www. Dorset-ortho. Com