Postovani doktore, delimicno sam obrezan pre skoro tri meseca u drzavnoj bolnici, otok mi nje spao i u drzavnoj bolnici rekli du mi da treba opet da se radi. Posto nisam opet hteo kod njihi otisao sam na vma da mi kazu da li je potrebna naknadna intervencija. Urolog me je poslao kod plasticnog hirurga. Receno mi je da cekam jos tri meseca pa da se opet javim. Zanima me kakve su cene toga, da znam ako je bas mnogo skupo da trazim pomoc begde drugo? Hvala

    Odgovoreno: 14. 12. 2013.
    • Poštovani,
      Operacija koju ste imali može imati za posledicu otok. Nakon operacije hirurg obično savetuje da se na operisani deo stavljaju hladni oblozi, da se uzdržavate od teških poslova i seksulanih odnosa. Taj režim se preporučuje do deset dana od operacije. Ukoliko se otok i duže održava, to može da znači da imate jaču ožiljnu reakciju i da ožiljak treba sanirati. Za neke preciznije informacije potrebno je da vidim slike. Moj mejl je: rakicdrvesna@gmail. Com