Postovani imami 28 godina i uradila sam mastektomiju i leve i desne dojke zbog hronicnog mastitisa pred 2 meseca. Zelim da uradim rekonstrukciju pa bih vas molila da mi odgovorite kad bi bilo najpogodnije da se uradi operacija, dali kod vas na klinici radite takve operacije i koliko bih kostala od prilike ta operacija? Unapred vam hvala.

    Odgovoreno: 09. 12. 2013.
    • Poštovana,
      Rekonstrukcija dojke se radi u kliničkom centru srbije, klinika za plastičnu hirurgiju, zvečanska 9 i to o trošku fonda, dakle samo sa uputom iz doma zdravlja. Pravo vreme za rekonstrukciju je 6 meseci posle mastektomije kad ožiljak koji imate "sazri". Kad dođete na pregled, ponesite sve nalaze koji se odnose na mastektomiju. Ukoliko imate još neke nedoumice, pošaljite mi fotografije na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com