Koliko je cesta estetska operacija povecavanja grudnog kosa kod muskaraca, koja je cena zahvata i koliko traje oporavak? Treniram vec par godina ali bez nekog znacajnog rezultata.

    Odgovoreno: 14. 11. 2013.
    • Poštovani,
      Grudni koš se ne može povećati hiruškim putem, odnosno, iako je to moguće tehnički izvesti, imali bi veću štetu nego korist. To bi bila operacija koja zbog estetskog zahteva- dovodi do ozbiljnog rizika po zdravlje i život. Vežbanjem možete dosta postići. Možda treba da se obratite za savet specijalisti sportske medicine koji najbolje zna odnos vežbanja, ishrane i preparata u cilju povećanja mišićne mase.