Postovani da li je moguce izvrsiti estetsku rekonstrukciju vrha srednjeg prsta desne ruke koji je amputiran u zoni od pocetka nokta do vrha prsta?

    Odgovoreno: 24. 09. 2013.
    • Poštovani,
      Na žalost, hirurkim putem se ne može uraditi rekonstrukcija. Postoji korekcija kojom možete postići zadovoljavajući estetski efekat - a to je primena male epiteze. To je veoma verna kopija vrha prsta koja se izrađuje u specijalizovanim ordinacijama od veštačkog materijala. U našoj zemlji još ne postoji takva mogućnost ali će uskoro biti moguće u beogradu.