Zanima me cena zatezivamja stomaka

    Odgovoreno: 21. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Cena dermolipektomije zavisi od više faktora. Kao prvo, važno je da li je potrebno uraditi samo manju korekciju trbuha ispod pupka ili je potrebno raditi opsežnu operaciju sa pomeranjem pupka. Potom je važno da li pored dermolipektomije treba u nekim delovima trbuha, bokova i struka raditi liposukciju. Za precizne informacije potrebno je obaviti pregled ili da pošaljete fotografije spreda i iz profila na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #119519

    • Miso / prosla je 6 ta nedelja od opieacrje lca, hodam sasvim normalno bez staka, aktivno savijam koleno 130 stepeni, misici su ojacali, sto ce reci sa vezbama sam bio veoma uporan i istrajan. Jedini problem je otok kolena, koji je splasnuo ali ne skroz, i zbog toga doktor nece da me prebaci na drugi deo rehabilitacije. Insistira na diklofenaku (tablete diklofenak duo pijem vec drugu nedelju, voltarin gel) iako ja bolove nisam imao od drugog dana od opieacrje. Pitao sam za neke druge, manje stetne tablete (himoral forte, gavez gel) , ali zeli da nastavim sa diklofenakom tabletama, hepatrombim gelom i voltarim gelom, da hladim i da smanjim drasticno vezbanje. Molim vas za misljenje, unapred zahvalan.