Zdravo, zanima me da li je operacija nosa jos uvijek besplatna, imam 17 godina i imam grbu na nosu koja mi stvara komplekse. Gdje se nalazite? Poz

    Odgovoreno: 08. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Estetska operacija nosa nije besplatna. Nekada je bilo moguće uraditi takvu operaciju o trošku fonda za zd. Osiguranje (uz izveštaj psihijatra u smislu psihičkih smetnji, kompleksa) . Već dugi niz godina ova operacija se plaća na blagajni klinike, drzavne ili privatne. Ja radim u kcs u beogradu, višegradska 26 u zgradi poliklinike, ambulanta 130, nivo -1.