Mene zanima zašto svim ženama koje su radile usne (dakle povećavanje i slično) usne izgledaju katastrofalno nakon estetskih korekcija? I zanima me, po vašem mišljenju, koji zahvati na usnama su rađeni pevačici ceci ražnatović? Http: //tracara. Com/wp-content/uploads/2009/05/svetlana-raznatovic-ceca. Jpg

    Odgovoreno: 16. 07. 2013.
    • Poštovana,
      Nije sasvim precizno ako kažete "svim ženama" jer ste imali prilike da vidite samo osobe koje su dostupne medijima. Ulepsavanje usana je sada veoma popularno i veoma veliki broj zena ima korekciju koja je lepa, prikladna i neupadljiva. Cilj estetskih korekcija je uvek da osoba bude lepša ali da to ne bude jako upadljivo. Treba biti umeren. Nebih mogla da komentarisem sta je korigovala na sebi i da li je uopšte korigovala bilo koja javna ličnost. Treba poštovati privatnost.