Pre 6 meseci mi je uradjena mastektomija sa rekonstrukcijom dojke i bradavice. Rane je sporo zarastala i evo tek pre 15 dana se zatvorila. Nisam nosila nikakav brushaltel, tj. Nista nakon operacije zbog ove rane. Sada mi je ta dojka i veca od ove zdrave ali kao da je implatant malo podignut. Sta sada da radim? Da li vredi da sada nakon 6 meseci nosim elasticnu traku preko grudi kako bi silikon malo gurnuo na nize?

    Odgovoreno: 26. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Teško da bi traka sada pomogla. Ipak, treba obaviti pregled i videti šta je zaista uzrok tog podizanja dojke. Rekonstruisana dojka najčešće ne može biti potuno ista kao zdrava dojka pa problem treba razmotriti i u tom svetlu. Moguće da će rešenje biti jednostavno. Pregled kod mene možete zakazati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com