Postovani, imam 32g, htela bih da popunim gornju usnu i malo donju hijaluronskom kiselinom, pa vas pitam koliko je ta procedura bezbedna s obzirom na moje zdravlje. . . Ovako-do prosle godine sam pila farin jer sam imala trombozu venskih sinusa mozga 2006g posle porodjaja. Hematolog je rekao da je sada sve ok, samo ako imam nekih operacija ili trudnoca da primam antitrombotsku profilaksu. Pitam se da li bi ta procedura sa usnama bila bezbedna za mene-u smislu da se ne dobije neka tromboza?! Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Popravljanja volumena i oblika usana sa hijaluronskom kiselinom nije operacija i zbog toga nemate razloga za brigu. Možete sebi da priuštite tu vrstu ulepšavanja bez rizika vezanih za vaš problem koji ste imali u prošlosti. Filer se ubrizgava u samo tkivo usne, nema kontakta sa velikim krvnim sudovima usana.