Postovanje, ne znam da li sam dobru kategoriju izabrala za postavljanje ovog pitanja, nadanm se da cete znati da mi pomognete, interesuje me nesto vise o polythelia ili trecoj bradavici, da li one mogu biti opasne i kako ih odstraniti i kolika bi bila cena? Hvala

    Odgovoreno: 22. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Hirurzi plastičari se bave tim problemom. Nema nikakve opasnosti da uklonite jednu bradavicu i da se nedostatak koji iza toga zaostane -rekonstruiše. Takođe treba da znate da je ph analiza obavezna. Ona povećava ukupnu cenu za 4000 din. Cena same intervencije je simbolična. Možete mi poslati fotografiju na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com kako bih vam dala precizniji odgovor.