Imam problem koji se zove eritrofobija. Dakle javila se u periodu puberteta i "tu je dan danas". Predstavlja mi veliki problem u funkcionisanju sa ljudima, ubrzo trebam poceti i da radim, ali jednostavno ne mogu da funkcionisem normalno od toga! Molim vas da mi date makar neke uputnice kome i gdje bih za to mogla da se obratim. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 07. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Vaš problem može da se reši na više načina. Ukoliko je obilno znojenje vaš najveći problem, ajjednostavniji način je primena botox-a u predele koji vam se jako znoje. To je rešenje bez operacije. Ako vi želite da se operišete, treba da vam se uradi simpatektomija. Napišite mi šta je vaš najveći problem kako bih vam dala precizniji odgovor. Moj mejl je: rakicdrvesna@gmai. Com