Poštovani! Od rođenja imam estetski problem koji me jako muči a to je pupak s viškom kože. Jako ružno izgleda i ja se toga sramim. Neugodno mi je što i postavljam ovo pitanje ali stvarno ne znam kome da se obratim. Predstavlja mi veliki problem i imam manjak samopouzdnja zbog toga. Zanima me dali se taj višak kože može ikako ukloniti tj da se napravi korekcija pupka i da izgleda normalno kao kod ostalih? I ako može, gdje se to sve može napraviti? Puno hvala i oprostite na smetnji!

    Odgovoreno: 02. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Vaše pitanje je potpuno na mestu. Ne treba da se izvinjavate zbog pitanja a ne treba ni da se stidite zbog svog problema. Vrlo verovatno da vi imate pupčanu kilu. Da bih mogla sa sigurnošću da vam kažem, najbolje je da obavim pregled a ukoliko živite u unutrašnjosti biće korisne i slike. Treba neko da vas slika u stojećem stavu, da vam trbuh bude otkriven i da napnete stomak. Slike mi pošaljite na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com