Poštovanje, prije godinu ipo dana sam primijetila fleku svijetlo crvenkastu sa unutarnje strane dojke ispočetka me jače boljelo sada manje nisam išla doktoru jer se plašim i ako odem neću nikada pristati da mi se dojka odstrani radije ću ovako čekati lijepu smrt, imam dijabetes koji sam otkrila prije 2 godine. Ne pijem. Ne pušim nemam nikakve poroke osim lijewpog života moj nitko koliko znam nije imao ni dijabetes niti rak dojke, zašto baš ja da pokupim sve ovo i tko zna što još. . . . . Doktoru nikada nisam imala potrebe odlazit. . . . . Veliko hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Verujem da se bez razloga plašite, živite u strahu da umirete od raka. Istina može biti sasvim drugacija i verovatno jeste. Ovo pismo ste napisali da sebi malo olakšate a ja želim da vas ohrabrim da treba da dođete na pregled. To vas ništa ne obavezuje, ne morate se operisati ako ne želite. Moguće je da imate samo upalu lojne žlezde i da se to lako i bezbolno može rešiti. Nije pametno što se još niste pregledali jer ste se prepustili navodnom raku dojke i dijabetesu a zapravo niste ozbiljno bolesni. Vaš život bi izgledao sasvim drugačije kad bi bili lišeni te nedoumice i straha. Strah nije zdrav, šta više veoma je štetan za zdravlje. Zakažite pregled na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com