Koliko kosta estetska korekcija vagine? Prilikom porodjaja sa bebom od 4, 3kg, sva sam se iscepala i klitoris se deformisao i tesko dozivljavam orgazam: (i na koji se br. Telefona mogu javiti? Hvala i lep pozdrav

    Odgovoreno: 30. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Možete mi poslati fotografije na mejl ako ste iz unutrašnjosti: rakicdrvesna@gmail. Com. Ako ste iz beograda, možete doći na pregled. Cena zavisi od toga šta je sve potrebno da se radi. Nekada je potrebna samo korekcija polnih usmina, nekada i to i korekcija vagine. Cene su prihvatljive. Pregled takođe možete zakazati mejlom.