Postovani imam veliki problem sa kilazom, visoka sam 155cm a imam 95kg, umorna sam od raznih dijeta a vec pocinjem da osecam konstantni umor, visok puls, pritisak normalan, nervoza, napetost. . . . Cula sam za tzv prsten oko zeluca pa me interesuje cena

    Odgovoreno: 19. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Jelana, ako do sada niste bili na pregledu kod endokrinologa i dijabetologa- to svakako uradite. Bitno je da se sazna šta je uzrok vaše gojaznosti. Ako su ti pregledi bili uredu, potrebno je i da vas pogleda psihijatar jer nekada sakrivena depresija može da bude uzrok pojačanog apetita. Operacija je poslednje što treba da uradite. Radi se u beogradu i mislim da košta oko 2000 evra. Ipak, pokušajte još jednom bez operacije.