Postovani doktore. Male stidne usmine su mi jako izrazane. Vise oko 7-8cm, onako ruzno. Interesuje me da li se u srbiji radi skracenje istih. Po kojoj ceni i gde. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 23. 02. 2013.
    • Poštovana,
      To nije tako retka pojava. Imate i funkcionalne smetnje pored estetskih. Imate često suvoću polnih organa, otežan i bolan seksualni odnos. Dobra je odluka da uradite smanjenje malih usmina. Postoji nekoliko tehnika koje se mogu primeniti. Šta je najpodesnije za vas mogu vam reći tek kad vidim slike ili kad dođete na pregled. Možete me kontaktirati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com cena je pristupačna, zavisi od tehnike koja se primeni i vrste anestezije koja je za vas najpodesnija.