Trenirala sam plivanje i imam jako siroka ledja. Nemam grudi uopste. Interesuje me cena kompletne operacije uvecanja grudi. Da li bar neki deo moze da pokrije fond? Vec idem kod psihijatra.

    Odgovoreno: 20. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Fond za zdravstveno osiguranje u srbiji ne pokriva troškove uvećanja grudi bez obzira na to što ste potražili i pomoć psihijatra. Čak i u razvijenim zemljama evrope, npr. Švajcarskoj, takvu operaciju ne možete dobiti na teret osnovnog osiguranja. Inače, kod nas, cena se kreće od 2000 do 3000 evra u zavisnosti od toga gde se operišete, na državnoj ili privatnoj klinici i u zavisnosti od vrste implanta za koje se odlučite.