Da li mozete reci koliko kosta operacija tj. Korekcija klempavih usiju na vma? I da li mi mozete preporuciti nekog dobrog doktora za tu operaciju? Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Tu informaciju jednostavno možete dobiti ako potražite odeljenje plastične hirurgije na vma. Ja radim na plastičnoj hirurgiji u kcs pa informaciju o tim cenama možete dobiti na telefon 011 2647766 i 011 366 31 29. U kliničkom centru srbije rade veoma dobri hirurzi plastičari tako da kad dođete, obavite pregled i razgovor sa nekim od lekara, lako ćete se odlučiti. U toku tog prvog razgovora dobićete informacije o operaciji, pripremi za operaciju i postoperativnom toku.