Kolika bi cijena bila za korekciju nosa? I moze li se to uraditi na racunaru da se vidi kako bi izgledao nos poslije operacije? Hvala

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovani,
      Stefane, moguće je na kompjuteru prikazati kako neki deo tela izgleda sada a kako bi trebao da izgleda posle operacije. Međutim, mnogo je važnije da znate da je kompjuter jedno a čovek drugo. Od ključne važnosti je da u razgovoru sa hirurgom plastičarem dobijete sve informacije o građi nosa, o tome koji deo nosa želite da korigujete, na koji način se to radi i kako rezultat izgleda neposredno posle operacije a kako posle petnaestak dana kad otok počinje da splašnjava. U direktnom razgovoru sami ćete doći do zaključka šta želite da se izmeni na vašem nosu i kako če to izgledati. Takođe je bitno, da li prvi put planirate korekciju ili ste već operisani. Cene su ujednačene na svim klinikama za plastičnu hirurgiju. I tu je važno da napravite razliku, bitno je koji doktor vas operiše, manje je važno koliko košta operacija.