Javljam se u vezi problema moje majke. Ona ima proširene vene i već 15 godina joj se u predelu potkolenice otvaraju veće ili manje rane. Sada je to mnogo češće, ne zarastaju ni za 6 meseci. Majka ima 73 godine, srčani je bolesnik, slabo se kreće i gojazna je. Čitala sam ovde na sajtu članke dr vesne rakić i skoro našla u "politici" njen članak o otvorenim ranama. Volela bih da stupim u kontakt sa doktorkom rakić, imam sve majčine nalaze skenirane, mogu da ih pošaljem. Unapred se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Poštovana sladjana,

      kod vaše majke je naravno problem višestruk, godine, gojaznost i oboljenje vena. Ipak, važno je da joj rane pogleda i hirurg plastičar kako bi lečenje bilo kompletno. Možete dovesti majku na pregled u kcs, poliklinika, nivo -1, ambulanta 130. To je u višegradskoj ulici, preko puta porodilišta. Možete doći bilo koji dan do kraja meseca, da predate uput i knjižicu od 7 h do 12h. Moj mejl je: rakicdrvesna@gmail. Com