Postovana, xtjela bix da povecam grudi jer poslije dojenja troje djece prakticno je ostala samo koza, ali bix zeljela samo blago uvecanje odnosno neku neupadljivu velicinu. . Interesuje me koji su implantantni najbolji i kolika je njihova trajnost tj da li nakon nekog perioda moraju da se mijenjaju i zamjenjuju novim. . . Xvala na odgovoru. . . .

    Odgovoreno: 03. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Možete vrlo uspešno da povećate grudi od sadašnje veličine i volumena koje opsujete. Ukoliko se implant postavi ispod mišića, kontraktura kapsule je veoma, veoma retka tako da silikonske implante možete da imate 30-40 godina bez ikakvih problema. Sada je na tržištu velika ponuda silikona, razlika među njima je minimalna, cena takođe. Veličina implanta zavisi od vaše želje, od količine kože koju sada imate i telesnih karakteristika grudnog koša. Dakle, ili ćemo odabrati silikone koji lepo popunjavaju prazninu koju imate ili ćemo dodatno zategnuti kožu i ugraditi silikone. Ne treba da oklevate, lepše grudi će vam vratiti samopouzdanje i vaše pravo da se osećate lepo i poželjno. Dojke su simbol materinstva ali takođe i simbol ženstvenosti i seksulanosti.