Postovani, molim vas da mi kazete koja je cena uvecanja grudi u bolnici u zvecanskoj, i da li koristite mentor implante. Takodje me zanima cena operacije vrha nosa, posto sam nos vec operisala u pomenutoj bolnici pre 5god. , i jako sam ne zadovoljna. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 30. 01. 2013.
    • Poštovana,
      Sve informacije o cenama estetskih operacija na klinici za opekotine plastičnu i rekonstruktvnu hirurgiju kcs možete dobiti na telefon 011 264 77 66. To je telefon centrale. Tražite lokal blagajnika i dobićete informaciju. Vrsta implanta zavisi od trenutne nabavke, čime apoteka raspolaže. Ako se odlučite za operaciju, taj podatak bi proverili pre zakazivanja operacije.