Postovani, imam problem sa devijacijom nosa, stalno zapusen nos, u poslednje vreme jos vise. Ujednako imam i iskrivljen nos pa mi ljekari u crnoj gori preporucuju operaciju nosa (plasticna operacija) . Ja bih zeljela da to obavim u beogradu, ali neznam tacno gdje? Htjela bih preporuku gdje tacno da nadjem dobrog iskusnog hirurga iz ove oblasti? Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Pošaljite mi fotografiju anfas i profil kako bih vam dala precizan odgovor. Moj mejl je: rakicdrvesna@gmail. Com.
      pročitajte moj tekst na ovom sajtu stetoskom koji se odnosi na rinoplastiku. Mislim da treba da dođete u beograd, da odvojite dan dva, da vas pregledam, da popričamo o svim detaljima i da se sami odlučite. Uvek je dobro čuti nekoliko mišljenja, treba da razgovarate sa nekoliko hirurga plastičara i da nakon toga odlučite. Najbolje da ne slušate tuđe savete već da poslušate sebe. Doktor sa kojim uspostavite odnos razumevanja i poverenja - treba da vas operiše.