Lp mene zanima cena povecanje dojki i kako da se zakaze termin

    Odgovoreno: 04. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Prvo treba obaviti pregled pa onda doneti odluku o operaciji. Pomogle bi i fotografije. Važno je da kažete koliko imate godina, kakavog ste zdravlja i kada želite da se operišete. Cene su ujednačene na svim klinikama. Cena ne treba da vam bude jedini kriterijum na osnovu koga donosite odluku o operaciji. Važno je da se odlučite za hirurga koji će vas operisati, kome ćete pokloniti poverenje. Slike mi možete poslati na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com