Postovanje! Imam 23 godine i imam mali kompleks od velicine polnog organa tjst velicina je 16cm ali zelja mi je da bude nesto veci! Da li vi vrsite usluge povecanja polnog organa i kolika je cena? Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 12. 2012.
    • Poštovani,
      Postoji nekoliko operativnih procedura za uvećanje penisa. U zavisnosti kakav efekat želite da postignete, može se primeniti određena metoda, od sasvim jednostavnih kada se koristi vaše sopstveno tkivo do složenih operacija kad se koriste penilne proteze. Cene mogu biti veoma različite zato je neophodno obaviti pregled.