Postovanje. . . Imam 27 godina. . Kada sam imala oko 5 godina pala sam sa visine od 2 metra na zadnjicu i posle nekoliko godina mozda i pre pojavila mi se guka na donjem dijelu ledja. . To mi jako smeta i po meni ruzno izgleda. . Uradila sam snimak tog dijela i to je iskrrivljenje -ispupcenje onog repica ili kako se vec zove. . Moze li to kako hiruski da se ispravi?? /to se nalazi tacno iznad zadnjice kao neka kila, guka. . I cesto mi smeta kada sedim na tome i cesto me ledja tu bole. . . Moze li to da se ispravi aa ako moze ima li kakvog rizika. . . Slikala bih i poslala snimak. . . . Jer me interesuje vase misljenje

    Odgovoreno: 02. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Za vaš problem postoji rešenje. Potrebno je da pogledam snimke koje ste uradili, da uzmem uzorak tečnosti /ako tečnosti ima u toj kili/pošaljem na analizu i posle toga se spremimo za operaciju. Operaciju treba raditi u uslovima opšte anestezije. Za 4-5 dana bi mogli da se vratite redovnim obavezama. Kontaktirajte me na mejl rakicdrvesna@gmail. Com i zakažite pregled.