Pozdrav, pre tri godine mi je dr. Borko djordjevic uradio mastopeksiju sa kojom od prvog pogleda na grudi nakon operacije nisam bila zadovoljna. Pokusavala sam na to nezadovoljstvo da ukazem doktoru ali me je ubedjivao da ce asimetrija da se regulise sama od sebe vremenom. Ni nakon tri godine moje grudi nisu ono sto sam htela i za sta sam mnogo platila. Doktora vise nisam uspela da nadjem jer se kbc na novom beogradu zatvorio. Kome da se zalim? Prilikom operacije sa njim je bilo mnogo studenata i ja mislim da su se oni lepo izvezbali na meni jer ishod operacije na to i lici! Molim vas za pomoc!

    Odgovoreno: 26. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Ako niste zadovoljni rezultatom operacije i ako ne možete da nađete doktora koji vas je operisao, rešenje je da dođete na pregled kod drugog doktora. Razgovor i pregled drugog doktora će vam pomoći da nađete rešenje. Pravnik vas može uputiti kome i kako treba da se žalite. Ipak mislim da je središte problema da razjasnite kakvo je sada stanje vaših grudi i šta se može uraditi kako bi se postigao bolji rezultat. Moguće da je potrebna manja korekcija u lokalnoj anesteziji posle koje ćete imati grudi kakve ste želeli. Naravno postoji mogućnost da to neće biti dovoljno i da treba da se operišete u opštoj anesteziji. Možete mi poslati fotografije vaših grudi spreda i iz profila kako bih vam dala precizniji odgovor: rakicdrvesna@gmail. Com