Imala sam povredu gde sam pala na tegle pre 2 god. Isekla sam tetive vene na desnoj ruci, posle 1god. Od operacije javili su mi se bolovi na istoj ruci gde sam ponovo se javila doktoru i operisan mi je karpalni tunel opet mi je otvaran oziljak od prosle operacije i jedan novi rez ja se ne osecam dobro boli me ruka itrne mi prsti nemam nikakve terpije mesec dana je od kako sam operisana, da li je to sve normalno

    Odgovoreno: 15. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Povreda šake i dve operacije posle toga moraju da ostave neke posledice. Na žalost, vi čete uvek osećati neke simptome. Bilo bi dobro da to ne budu bolovi, trnjenje se nekako može podneti. Treba strpljenja, mnoge tegobe prolaze u prvih godinu dana, postaju blaže i lakše se podnose. Obratite se ponovo svom doktoru, razmotrite mogućnost fizikalne terapije i bez obzira što imate neke manje tegobe, ruku stalno koristite, ruka mora da radi. Ukoliko ruku štedite, zapostavljate, te vaše tegobe neće biti manje, biće veće. Ruka je veoma važan i veoma osetljiv organ. Ako je ne koristite, povećavate mogučnosti da simptomi budu i izraženiji.