Da li je moguce ukloniti oziljak od vertikalnog carskog reza, koja je najbolja metoda i gde se to moze uraditi u nasoj zemlji?

    Odgovoreno: 01. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Moguće je. Tu nije toliki problem ožiljak na samoj koži već udubljenje koje seže u masno tkivo pa tako imate "podeljen" stomak i tako je sve zajedno više upadljivo nego sam ožiljak. Može se uraditi u lokalnoj anesteziji ukoliko je problem manjeg obima ili u kratkotrajnoj opštoj anesteziji ako je problem obimniji. Možete mi poslati slike na mejl: rakicdrvesna@gmail. Com kako bih vam dala precizniji odgovor.