Pozdrav! I kad sam vitka i kad sam punija, ja imam podbradak. Interesuje me da li je stetna liposukcija podbradka zbog blizine stitne zlezde? Nemam problema sa njom, vise puta sam je kontrolisala, nalazi su u redu. Takodje me zanima da li bih smela da radim ultrazvucnu kavitaciju na stomaku na kome imam dva veca braon mladeza i jedan crni? Svi su otprilike malo ispod pupka.

    Odgovoreno: 22. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Milka, podbradak i štitna žlezda su udaljeni dovoljno da liposukcija bude bezbedna. Ipak, postoje i neoperativne metode kojima se višak masnog tkiva može istopiti. Ja uvek pre savetujem konyervativne nego operativne metode ako su dovoljno efikasne. Što se mladeža tiče, neophodno je da vidim slike ili da obavim pregled. Ako radite kavitaciju, mladeže treba zaobići sondom, nije neophodno preko mladeža da se prelayi sondom. Ako vam mladeži smetaju, treba ih ukloniti.