Da li postoji mogucnost besplatne operacije nosa ukoliko imam uput od doktora koji me inace leci, pedijatra iz svog doma zdravlja?

    Odgovoreno: 09. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Estetska rinoplastika može da se radi na klinikama za plastičnu hirurgiju, u beogradu zvečanska 9, zatim na vma ili u kliničkim centrima u nišu i novom sadu. Fond za zdravstveno osiguranje ne pokriva troškove estetskih operacija, troškovi pregleda, operacije i boravka u bolnici se plaća na blagajni bolnice. Ukoliko imate problem sa disanjem, ako je potrebno da vam se ispravi nosna pregrada, to možete uraditi o trošku fonda, na uput, kod orl hirurga na institutu majka i dete ili na dečijoj klinici u tiršovoj ulici u beogradu, ako niste još punoletni.