Postovani zeleo bih da vas pitam da li je moguca nekakva estetska proteza posto sam izgubio distalne falange kaziprsta i srednjeg prsta gde treba da se obratim i kada, proslo je mesec dana od povrede. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 30. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Nema mogućnosti da se rekonstruiše kost, meka tkiva, koža i tetivni aparat. Možete da potražite na internetu preko ključne reči "epiteza" i dobićete odgovor kakva mogućnost postoji. Naime, postoje proteze za manji deo tela kao što je prst i zovu se epiteze. Napravljene su od vestackog materijala ali deluju veoma verno.