Zanima me kad se mogu ugraditi silikoni u grudi posle dojenja mislim koliko vremnski treba da prodje od prekida dodjenja da bi se mogla izvrsiti korekcija grudi. Jos uvijek dojim bebu, punih 11 mjeseci namjeravam uskoro prestati pa me zanima, a sto se tice mlijeka jos uvijek ima ni premalo ni previse, da li to predstavlja problem¨? Molim za vas odgovor unaprijed hvala

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Operacija se može uraditi mesec dana po prestanku dojenja. Za tih mesec dana možete da se pripremite za operaciju, da uradite uobičajene analize krvnu sliku, biohemiju, pregled kod kardiologa i na kraju eho dojki. Nije običaj da se grudi operišu dok žena doji jer veličina i oblik dojki u toku dojenja su drugačiji, žlezda je veoma aktivna i rezultat nebi bio dobar.