Dobar dan zeleo bih da vas pitam da li je moguca nadogradnja amputiranih prstiju, odsecene su distalne falange na kaziprstu i srednjem prstu kaziprst je odsecen do korena nokta i malo je veci od srednjeg prsta, amputacija se dogodila pre 6 dana. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Njaveći dobitak bi bio da ste odmah posle povrede sačuvali odsečene prste i da je urađena replantacija u nekom od većih centara u srbiji. Akoje povreda bila takva da su delovi prstiju bili potpuno smrskani - takva operacija nebi imala uspeha. I sada može da se uradi korekcija ali za detaljniji odgovor morala bih da izvršim pregled i da vam objasnim koje su sve mogućnosti.