Postovani. Prije 4 dana sam operisan od ginekomastiie - metodom liposukcije. Iako mi je doktor rekao da je izvadio veliku kolicinu masnog tkiva, ne vidim nikakvu promjenu u velicini dojki - izgledaju isto kao i prije operacije, s tim, sto se, naravno, vide tragovi zahvata. (modrice i sl) . Nadam se da su u pitanju otoci - pa me zanima, da li su oni normalna pojava nakon ovakvog zahvata i koliko dugo ostaju? Imate li neki predlog kako bih ih ublazio? Puno hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 06. 07. 2012.
    • Poštovani,
      Takav nalaz je potpuno normalan. Doktor vam je verovatno rekao da morate da nosite 24 sata, mesec dana, elastični zavoj preko grudi ili neki drugi steznik koji ste nabavili. To će sprečiti stvaranje otoka i pojavu novih modrica. Tek posle mesec dana možete da vidite konačan efekat. Za 30% će grudi biti manje.