Mozete da mi kazete da li je operacija sa uputom besplatna ako sam iz beograda? Potrebno mi je da se uradi korekcija vrha nosa?

    Odgovoreno: 06. 07. 2012.
    • Poštovana,
      Estetske operacije se više ne rade na uput, isključivo uz plaćanje na blagajni bolnice koju odaberete. Možete doći na pregled na kliniku za opekotine plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju, pogledaćemo u cenovnik i videti koliko takva intervencija košta. Takođe, na privatnim klinikama se možete raspitati za cenu.