Poštovani, maloljetna sam (17 godina) , i zelim da ugradim silikon za povećanje zadnjice. Da l' je to dobro za moje godine i koliko je cijena ugradnje i zatezanja zadnjice? Takodje, imam problem sa celulitima na zadnjici i butinama. Kako njih mogu da se rijesim, i da li ce da nestanu posle ugradnje silikona u zadnjicu? Hvala.

    Odgovoreno: 05. 06. 2012.
    • Poštovana,
      Ukoliko budete uporno vežbali, rešićete se celulita i podići zadnjicu. Operacijom kojom se ugrađuju implantati takođe možete podići zadnjicu. Naravno, tom intervencijom se ne uklanja celulit. Ukoliko postoji poreba, može se uraditi liposukcija. Sačekajte da napunite 18 godina. Operacija košta 1300 eura pluc cena implantata.