1. Operisanje ginekomastije i liposukcija

    Pitanje broj: #162453

    Ja sam u Srbiji u avgustu i zeleo bih da uradim ginekomastiju. Jel možete da mi kažete da li svaka gojazna osoba ima ginekomastiju? Ja sam gojazan pa ne znam da li imam ginekomastiju ili to može da se uklonj običnom liposukcijom? Kako da znam razliku izmedju ginekomastije i obične gojaznosti? Takodje, da li je moguće uraditi više zahvata odjednom pošto sam u Srbiji mesec dana. Ako bih se rešio, želeo bih da uradim liposukciju stomaka, da resim problem ginekomastije i da produzim polni organ. Koliko je izvodljivo da se to sve uradi za mesec dana i koliko bi to okvirno kostalo

    Odgovoreno: 01. 06. 2019.
    • Potreban je detaljan klinički pregled kao i detaljna priprema za operacije koje Vas zanimaju, tako da bi najbolje bilo da dodjete na pregled, a ako niste u mogućnosti da posaljete sliku za početak. U Vasem pitanju nedostaje mnogo detalja, od godišta, do Vašeg opšteg zdravstvenog stanja, visine, tezine itd. Moguće je obaviti operaciju ginekomastije i liposukcije u jednom aktu. Što se tiče operacije iz oblasti urogenitalnog sistema preporučujem Vam da se obratite nekom od naših stručnjaka koji postižu sjajne rezultate na ovom polju u svetskim okvirima. Već sada možete obaviti pregled interniste, kardiologa i endokrinologa kao i urologa jer su Vaši problemi možda metaboličke ili endokrinološke prirode, potom ultrazvuk dojki itd.