1. Letovanje nakon uklanjanja mladeža

    Pitanje broj: #151664

    Poštovani,

    Zakazano mi je hiruško uklanjanje mladeža na koži stomaka, pored pupka, za 2. jun ove godine. Mladež je veličine 5 mm. Uklanjam ga jer mi smeta i stalno se plašim da ga ne povredim. Ako ga uklonim 2. juna da li cu moci 30. jula bez problema ići na more?  Da li je bolje da odložim intervenciju?

    Hvala, pozdrav

    Odgovoreno: 18. 04. 2017.

Komentari na pitanje: #151664

    • Treba da skidam mladež 9.1, a 11.1 treba da putujem za Sarajevo. Da li će to biti izvodljivo? Mladeži su na vratu i leđima.

    • Odsranila sam mladež u aprilu. Da li smem da idem na more. Hvala