Dobar dan. Imam pitanje da li je moguca besplatna operacija nosa kod vas? Imam veliki problem sa samopouzdanjem a uz to nekad jako tesko disem. Desava se da bude vrlo cesto i jako suv. Jako sam nesrecna zbog toga ali na zalost finansije mi ne dozvoljavaju da taj problem resim. Ja sam iz Paracina.

    Odgovoreno: 09. 06. 2020.

Komentari na pitanje: #170388

    • Moze se operisati besplatno u drzavnim ustanovama ukoliko imate probleme sa disanjem? Samo korekcija septuma estetski je luksuz.