Pozdrav. Imam neke vrste izbocina, pretpostavljam mast, oko usana i iznad vilične linije. Postaviću slike, zanima me šta vi mislite da je u pitanju i koju vrstu estetske korekcije preporučujete.

    Odgovoreno: 26. 05. 2020.
    • Postovana,

      na osnovu prilozene slike ne mgou nista detaljnije da Vam odgovorim. Ako primecujete novonastalu promenu u potkoznim strukturama preporucujem da uradite ultrazvuk mekog tkiva te regije i ponovo postavite pitanje i okacite nalaz, a ja cu probati da Vam pomognem svojim odogovorm, ili jos bolje ako ste u mogucnosti dodjite na pregled,

      Srdacan pozdrav,

      mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic