Moja bebica sada imam dvije godine. Samostalno jede, koristi pribor, jede svu hranu. Pije iz čaše, flaše i sl. To je savladala još od osmom života. Međutim, pred popodnevnu dremku i uveče pred spavanje ona pije mlijeko iz flašice. Mlijeko voli da popije i nikad to ne preskace. Da li mislite da je vrijeme i to mlijeko iz flasice da prebacimo u casu.? Da prosto prekine taj kontakt sa cuclom na flasi. Da li je sada vrijeme? Cak voli da joj mi dajemo, iako odavno sama jede sve ostalo, ali flasicu uz pricu voli da joj mi dajemo a da ona samo se nasloni ina pije.

    Odgovoreno: 21. 04. 2020.
    • Poštovana,

      Vaša beba stime se oseća sigurije i sobzirom da je to jedino gde koristi cuclu ja bi ostavila da beba sama dođe do svoje zrelosti i sama izbaci. Vi joj svaki put nudite mleko u čaši prvo možda će i prihvatiti.

      Naravno perite joj zube nakon korišćenja cucle svaki put