Poštovani. Da li možete da pogledate laboratorijski nalaz bebe? Da li je potrebna daljna pretraga? Postaviću sliku Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 09. 2023.
    • Poštovana,

      Uzrast bebe je 7 meseci,

      Nalaz krvne slike je u redu, međutim, ukazuje na blago povišen nalaz eozinofila.

      E sad treba videti Andreja, kakava mu je koža, da li  je nekad imao potrebu za inhlacijama sa Berodualom. Da li otac ili vi imate bolesti vezane za hereditet. To jest da li imate alergiju na hranu, polen ilili nešto slično, za koje postoji samo sklonost ka nasleđivanju.

      Ponoviti još 1x lab KKS Le i dif.

      Srdačan pozdrav Snežana Blažić