Dobar dan imam pitanje trenutno bebi dajem aptamil pronatual na 3 sata al od njega je sad dobijo proliv prvo gusta stolica posle rjetka slabo dobija na kilazi nalazi uredu nas pedijatar nece da promjeni ranu od ponedeljka do nanas dobio je 35gr samo mislila sam potrazit jos jedno misljenje pedijatra mozda mu ne odgovara aptamil

    Odgovoreno: 29. 09. 2023.
    • Poštovani,

      Lekar je verovatno zakazo kontrolno merenje.  Ako pije adaptiranu mlečnu formulu, ne znam uzrast deteta, ali hranite bebu na 2,5-3h. Probajte da je uobročite, Ubacite Probiotic u konsulatciji sa lekarom.

      Bebi će prijati.

      A ako  i dalje dete ne napreduje, u dogovoru sa pedijatrom ćete uraditi korekciju adaptirane mlečne formule.

      Srdačan pozdrav Snežana Blažić  New Hospital Novi Sad